Kokskaidu apkures granulas

Pašatīrošais PPW granulu deglis 

Ātra un efektīva granulu apkures katla aizdedzināšana un automātiska apkures katla tīrīšana no pelniem.
Deglis ir aprīkots ar vienu vai diviem automātiskiem keramikas granulu aizdedzinātājiem līdz 75 kW un ir paredzēts regulārai automātiskai pelnu tīrīšanai. PPW granulu deglis ir paredzēts, lai ātri sasniegtu augstu katla temperatūru. Visas apkures iekārtas tīrīšanas funkcijas no pelniem un kokskaidu granulu padevi var pielāgot atbilstoši lietotāja pašreizējām vajadzībām. 


Automātisks- pašatīrošais granulu deglis

Šis ir novatorisks granulu sadedzināšanas risinājums. Deglis ir aprīkots ar rotācijas sistēmu pelnu automātiskai noņemšanai no režģa. Pateicoties automātiska keramikas aizdedzes izmantošanai, ierīces uzturēšanai praktiski nav nepieciešama cilvēka iejaukšanās. Augstas temperatūras daļas ir izgatavotas no karstumizturīga tērauda.

Kokskaidu apkures granulas

Ekoloģisko degvielu, piemēram, granulas, ko sauc arī par biomasu, ražo, presējot koksnes atkritumus, piemēram, zāģu skaidas vai koka skaidas. Šī pilnīgi dabīgā degviela pēc sadedzināšanas pārvēršas bioloģiski noārdāmos pelnos.

Keramikas granulu aizdedzinātāji

Aizmirstiet par katla manuālu iedarbināšanu. Pietiek ar vienu klikšķi, un plīts tiek aizdedzināta dažu minūšu laikā. Aizdedzinātājs kopā ar RTC pulksteni ļauj ieprogrammēt arī stundu apgaismojuma grafiku visai nedēļai, sadalot SUMMER un WINTER režīmos.

Automātiska  degļā tīrīšana

Automātiska degļa pašattīrīšanās no pelniem. Degli regulāri un neatkarīgi attīra no pelniem, lai krāsns būtu pilnīgā darba kārtībā.

Rekvizīti

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “SB”
Reģistrācijas Nr. 40003017954
PVN reģ. Nr.: LV40003017954
Jur. adrese: Maskavas iela 444b, Rīga, LV- 1063

Bankas rekvizīti:

Luminor Bank AS
Kods RIKOLV2X
Norēķinu konts: LV07RIKO0002013265534

Kontakti

Kontakttālrunis:
+371 29999997
+371 26688163
E-pasts: sb@sbshop.lv

Sociālie konti